2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Hørsholm. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Hørsholm er to af de seneste boliger, der er kommet til salg, landejendommen på Agiltevej 1 og villaen på Møllevej 17A.
Agiltevej 1 byder på en imponerende landejendom med et areal på 209 kvadratmeter fordelt på 9 rum, på en betydelig grundstørrelse af 126.000 kvadratmeter. Ejendommen er udbudt til en pris på 10.800.000 DKK.
Møllevej 17A tilbyder derimod en hyggelig villa med 95 kvadratmeter, indeholdende 4 rum. Denne ejendom ligger på en mere beskeden grund på 783 kvadratmeter. Prisen for denne villa er sat til 3.700.000 DKK.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.