10 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Hørsholm. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Hørsholm er to eksklusive villaer netop kommet på markedet. Den ene ligger på Stumpedyssevej 11 og den anden på Rungsted Strandvej 298U.
Villaen på Stumpedyssevej 11 er udbudt til 32.500.000 kr. og tilbyder et boligareal på 296 m² fordelt på 5 rum. Den ligger på en stor grund på 9.889 m².
På Rungsted Strandvej 298U finder vi den anden villa, som er endnu større med 436 m². Prisen for denne ejendom er 32.000.000 kr., og den har 9 rum fordelt på en grund på 6.959 m².
Begge villaer byder på rummelig og luksuriøs boligkomfort i et attraktivt område i Hørsholm.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.