Drømmer du om at få farvet de triste køkkenlåger eller en billig hækklipning? Eller mangler du en ekstra skilling, og er du en handy-person? Så se med her.
På Handyhand kan du kvit og frit slå dine projekter og opgaver op, og få kontakt til dem der kan opfylde dine ønsker - Og du kan ligeledes gratis byde ind på at løse nogle af de mange opgaver.
Her er et udsnit af nogle af de mange “Handyhandere” som tilbyder deres hjælp til opgaver i Hørsholm:
-
-
Victor R.
Fra Hørsholm
Jeg er ung energisk, detaljeorienteret og yderst pligt opfyldende dreng. Jeg er desuden ung, udhold... -
Conrad R.
Fra Hørsholm
Hej, jeg er en hårdt arbejdende dreng der til hverdag arbejder med at vedligeholde firmaets ejendom...
Uanset om du søger inspiration til at få lettet hverdagen, dit drømmeprojekt eller du har lyst til at tjene en ekstra skilling på at udføre nogle af opgaverne, så er her til inspiration et udsnit af de opgaver der er opslået i nærheden:
Sille M., Akash A. og Susanne Schou J. søger hjælp til husopgaver i Hørsholm
-
Bygge Reolsystem
Fra Sille M. (Hørsholm)
Vi søger en håndværker der kan bygge en indbygget reol, som på billedet. Den skal laves på en endev... -
Help in laying under ground cables for electric cars
Fra Akash A. (Hørsholm)
laying 5 kw wire. It should be played underground -
Stabilisering af stakit - har selv 2 stolper 180 cm høj ( samme som i stakit)- kun stolpe på sidste “fag”
Fra Susanne Schou J. (Hørsholm)
STAKIT begyndt at hælde lidt ud fra haven - det sidste “ fag “evt en stabiliserede stolpe på modsat...
Leif N., Silo Ö. og Caroline O. søger hjælp til haveopgaver i Hørsholm
-
Opgravning af hæk og plante ny hæk
Fra Leif N. (Hørsholm)
Vi skal have gravet ca 10 meter gammel liguster hæk op og plantet ny hæk i liguster. Gammel bred hæ... -
-
Beskære busk
Fra Caroline O. (Hørsholm)
Beskæring af kirsebærlaurbærbusk. Der skal tages cirka 1 meter fra toppen og 0.5 m i omkredsen. Bus...
Katja M., Erik K. og Jan L. søger hjælp til diverse opgaver i Hørsholm
-
Fjernelse af hvepsebo
Fra Katja M. (Hørsholm)
Hvepsebo i udhæng fra tag på garage. Normal 1 etages højde. Let adgang. Det er træ, aner ikke hvor ... -
Lopper i sengen
Fra Erik K. (Hørsholm)
Lopper i dobbeltsengen. et værelse. madras, sengetøj puder og gulvtæppe skal behandles. -
Hvepse, sprøjtning af bo i kanap
Fra Jan L. (Hørsholm)
Vi har et hvepsebo øverst i en kanap på 1 sal. Der er fri tilgang fra terasse