6 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Hørsholm. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Hørsholm er to af de nyeste villaer på markedet henholdsvis beliggende på Kragevej 1 og Ahornvej 20. Disse nye boliger tilbyder forskellige muligheder for potentielle købere i området.
Villaen på Kragevej 1 strækker sig over 124 kvadratmeter og rummer 4 værelser. Den ligger på en grund på 700 kvadratmeter og har en udbudspris på 7.795.000 DKK.
På Ahornvej 20 finder man en villa på 117 kvadratmeter med 5 værelser. Denne ejendom har en mere rummelig grund på 850 kvadratmeter og er prissat til 6.495.000 DKK.
Begge boliger tilbyder gode muligheder for kommende ejere, der ønsker at bo i Hørsholm, og prisen varierer alt efter ejendommens størrelse og placering.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.