Disse tilbud gælder i en begrænset periode, så skynd dig ned i din lokale butik og gør en god handel!
Hos Meny kan du få Peter & Peter vine som Spätburgunder Rosé, Riesling Aus der Steillage Feinherb og Riesling Aus der Steillage Trocken til kun 49,95 kr. pr. flaske. Tilbuddet gælder fra fredag den 31. juli til torsdag den 6. august.
Netto tilbyder Kohberg brød, herunder solsikkerugbrød, grov café sandwich eller yoghurtboller, til en pris af kun 12 kr. Tilbuddet gælder fra lørdag den 1. august til fredag den 7. august.
Rema 1000 har et godt tilbud på Schulstad Det Gode brød, hvor du kan få det for kun 10 kr. Tilbuddet er gældende fra søndag den 2. august til og med lørdag den 8. august.
SuperBrugsen tilbyder forskellige varianter af Cheasy Yoghurt til en pris af kun 10 kr. pr. kg. Dette tilbud gælder fra fredag den 31. juli til torsdag den 6. august.